Agroturystyka Daleko od Szosy
14 kwietnia 2019
Domki Kaszuby U Doroty
10 lutego 2020

Gabrysin

 

To kawałeczek zielonego luksusu gdzie nie ma jeziora,ale są łąki i wzgórza poprzeplatane lasami i łanami zbóż. Na niebie w obłokach jak wata cukrowa szybują bociany i jastrzębie a żurawie na rozkołysanych wiatrem łąkach dają swój niepowtarzalny koncert.

Zamiast zapachu nowości w powietrzu unosi się zapach czystego wiejskiego powietrza, a w sezonie truskawkowym poprzeplatany aromatem słynnej kaszubskiej truskawki.

Czas tu płynie bardziej w zgodzie z ruchem chmur niż wskazówek zegara. Jeżeli chcesz przeżyć niezapomniane wakacje w towarzystwie przyrody – to miejsce jest dla Ciebie! Ta przestrzeń,ta zieleń, ten taras gdzie delektujesz się kawą o świcie i lampką wina w towarzystwie zmierzchu, to wszystko przywoła ducha nieskrępowanej wolności.

Okolica zachęca do spacerów, lasy do dłuższych wędrówek, jeziora do pływania, jedzenie do porównania, trasy do przejechania rowerem. Jest to miejsce dla miłośników natury, wiejskiego klimatu i spokoju – prawdziwej cichej nocy pod gwiazdami i leniwych poranków z mikroklimatem.

W tym kameralnym siedlisku są dwa parterowe domki 4 i 6 osobowe z dużymi tarasami, łazienkami, ciepłą wodą w kranie, aneksem kuchennym wyposażonym we wszystko co potrzebne, do przygotowania posiłków we własnym zakresie,TV oraz sypialniami z wygodnymi łóżkami i możesz przyjechać z ukochanym zwierzakiem.

  • Domek 4 osobowy Kaszuby - ma dwie sypialnie 2-osobowe. Jedna sypialnia wyposażona jest w łoże małżeńskie a, druga ma 2 łóżka 1-osobowe. W domku jest też pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, duży taras oraz grill.
  • Domek 6 osobowy Kaszuby - składa się z dwóch sypialni 3-osobobowych, w każdej znajduje się łoże małżeńskie i łóżko 1-osobowe. Przy każdej sypialni jest łazienka, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz duży taras.

Czy będziesz się nudzić? - jesteśmy z dala od wszystkiego co intensywne. Nie ma Wi-fi i przjeżdżamy po cyfrowy detox - dlatego nuda jest tu ok, jeśli dzięki niej odpoczywamy. Zachęcam rownież do aktywności fizycznej żeby przy okazji poznać dobrodziejstwa naszej przepięknej Szwajcarii Kaszubskiej, która słynie urozmaiconym położeniem ze wzgórzami i jeziorami, bogatą kulturą oraz ofertą wypoczynku aktywnego.

Posiłki można przygotować we własnym zakresie z produktów częściowo zakupionych od okolicznych producentów i na targowisku w środy i soboty w pobliskich Sierakowicach oraz sklepikach w okolicy.

Na trasach działają restauracje i bary gdzie można zjeść tradycyjny obiad.

Dla dzieci jest piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawka i bardzo duże podwórko do zabawy

Drogi gościu nie mogę obiecać Ci wieczności, ale mogę zapewnić kilka chwil wytchnienia. Dużo zieleni i ciszy gwarantuje Ci Gabrysin.

GABRYSIN CZEKA!

CENA: od 150,00 zł doba/domek
więcej na stronie www.gabrysin.pl
 

Atrakcje

  • Mus Truskawkowy
  • Miejsce na organizację ogniska
  • Basen ogrodowy
  • Plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia)
  • Duże podwórko do zabaw dla dzieci
  • Wypożyczanie rowerów
więcej na stronie: www.gabrysin.pl
 
 

Agroturystyka Kaszuby Gabrysin
Gabriela Blok

Przyrowie 14, 83-323 Kamienica Szlachecka
gmina Stężyca, powiat Kartuski
tel.: 605-893-193
www.gabrysin.pl, wygoda@autograf.pl

 

Napisz do nas

Pola oznaczone * wymagają wypełnienia.