Noclegi Kaszuby


Komfortowe pokoje, kwatery, noclegi na Kaszubach w otoczeniu pięknej przyrody, w pobliżu lasów i jezior. Do wyboru gospodarstwa agroturystyczne, domki na kaszubach, pensjonaty i tanie kwatery.


 
10 lutego 2020

Domki Kaszuby U Doroty

Domki Kaszuby 100m od jeziora Dąbrowskiego, w malowniczej okolicy, w Gołubiu, w Kaszubskim Parku Krajobrazowym. Domki drewniane, w pełni wyposażone, dla 5-8 osób, z tarasem, huśtawką, grillem.
14 kwietnia 2019

Agroturystyka U Kaszuby

Agroturystyka "U Kaszuby" położona we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym jednocześnie w sercu malowniczej wsi Sarnowy, zaprasza wszystkich gości pragnących czystego powietrza, spokoju i ciszy z dala od miejskiego zgiełku.
14 kwietnia 2019

Agroturystyka Pod Ptasią Górą

Zrelaksuj się na łonie natury i zasmakuj w tradycyjnej kuchni okraszonej Kaszubską Nutą. Podziwiaj piękne widoki i czerp radość z aktywnego wypoczynku podążając szlakami rowerowymi, kajakowymi czy też zażywając kąpieli w czystych wodach naszych jezior.
26 lutego 2020

Agroturystyka U Zyty

Gospodarstwo położone jest w małej miejscowości Zgorzałe, nad malowniczym Jeziorem Raduńskim Górnym. Leśne otoczenie, rybne jezioro, a także piękne krajobrazy to naturalne bogactwo tych okolic.
14 kwietnia 2019

Agroturystyka U Miodowskich

Gdy galopuję miedzy polami wiem, czym jest wolność. Gdy przytulam się do alpaki wiem, jak wygląda ufność. Gdy patrzę w oczy zwierząt wiem, że warto spełniać marzenia. Jeśli i Ty marzysz o prawdziwej przygodzie ze zwierzętami - to miejsce jest dla Ciebie. Drzwi domu "U Miodowskich" są otwarte dla ludzi z otwartym sercem.
14 kwietnia 2019

Agroturystyka Daleko od Szosy

Cenisz sobie świeże powietrze, wypoczynek na łonie natury, lubisz wędkować i smacznie zjeść? Spędź swój urlop w naszym gospodarstwie położonym z dala od zgiełku miast, w pobliżu wielu atrakcji na Kaszubach.
14 kwietnia 2019

Agroturystyka Gabrysin

Dużo zieleni i ciszy gwarantuje Ci Gabrysin - kawałek zielonego luksusu z obłokami na niebie jak wata cukrowa na którym szybują bociany i jastrzębie. Gabrysin kameralne Siedlisko Kaszuby zaprasza.