Noclegi Kaszuby


Komfortowe pokoje, kwatery, noclegi na Kaszubach w otoczeniu pięknej przyrody, w pobliżu lasów i jezior. Do wyboru gospodarstwa agroturystyczne, domki na kaszubach, pensjonaty i tanie kwatery.


 
14 kwietnia 2019

Pensjonat Gryf

Pensjonat Kaszuby zlokalizowany około 800m od jeziora Raduńskiegoo i około 600m od jeziora Stężyckiego. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Do dyspozycji gości m.in. taras i ogród z grillem.
14 kwietnia 2019

Nad Zamkowiskiem

Agroturystyka na Kaszubach położona w cichym i ustronnym miejscu, na skraju kaszubskiej wsi Gołubie, nieopodal Góry Zamkowej i jeziora Zamkowisko, w otoczeniu pięknych terenów leśnych, zachęcających do spacerów.
14 kwietnia 2019

Gabrysin

Domki Kaszuby Kamienica Szlachecka. Spokojna i cicha okolica zachęcająca do spacerów i przejażdżek rowerowych. Jest to idealne miejsce dla miłośników przyrody. Do dyspozycji Gości dwa domki na Kaszubach.
14 kwietnia 2019

Pod Ptasią Górą

Oaza ciszy i spokoju w otoczeniu przepięknych terenów, idealnych na wycieczki piesze, rowerowe czy konne. Do dyspozycji gości pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Łącznie 24 miejsca noclegowe.
14 kwietnia 2019
Agroturystyka u Kaszuby

U Kaszuby

Domy do wynajęcia na Kaszubach doskonałe miejsce na wypoczynek i niezapomniane wakacje i wczasy na Kaszubach, nad jeziorem. W okolicy szlaki piesze, rowerowe i wodne oraz masa innych atrakcji.
14 kwietnia 2019

Daleko od Szosy

Gospodarstwo Agroturystyczne na pojezierzu kaszubskim, otoczone przez piękne lasy, z dala miejskiego zgiełku. Doskonałe miejsce dla miłośników wędkowania. Przy gospodarstwie znajduje się zarybiony staw.
14 kwietnia 2019

U Miodowskich

Gospodarstwo Agroturystyczne zdala od miejskiego gwaru, położone wśród malowniczych terenów Szwajcarii Kaszubskiej. Tutaj poznasz uroki prawdziwego wiejskiego życia, zobaczysz jak doi się krowę czy karmi kury.