U Miodowskich
14 kwietnia 2019
Daleko od Szosy
14 kwietnia 2019

Pod Ptasią Górą

 

Ptasia Góra to oaza ciszy i spokoju. Wokół znajdują się przepiękne tereny rekreacyjne, idealne na wycieczki piesze, rowerowe czy konne.

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne czynne jest przez cały rok. Posiadamy do wynajęcia komfortowe pokoje na Kaszubach, nad jeziorem Patulskim. Oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, dobrze wyposażoną kuchnie, duży taras, altanę ogrodową z kominkiem i wędzarnią oraz miejsce do zaparkowania samochodu. Do dyspozycji gości oddajemy rowery oraz sprzęt wodny jak kajaki czy rowery wodne. Dysponujemy łącznie 24 miejscami noclegowymi, a przy współpracy z pobliską sąsiednim gospodarstwem możemy zakwaterować łącznie 40 osób.

Ptasia Góra to raj dla miłośników przyrody, który oczaruje Was pięknem krajobrazu, porannym śpiewem ptaków, spacerującymi żurawiami, bocianami, (które w pobliżu mają swoje gniazdo). Tu przechadza się lisek na polowanie, tam sarenka czy borsuk chrupie sobie coś w starym sadzie. Nieopodal domu znajduje się wzniesienie, z którego możemy podziwiać zachwycający widok na jeziora Patulskie i Ostrzyckie. Z drugiej strony naszej miejscowości znajduje się urocze jezioro Zamkowisko (z krystalicznie czystą wodą, w nim można spotkać raki) nad jeziorem wspaniała dzika plaża, a wokół las sosnowo - bukowy i grodzisko średniowieczne. Naszym atutem jest smaczne i zdrowe jedzenie, które przgotowujemy w oparciu o produkty z gospodarstwa.

 

Atrakcje

  • Noclegi z wyżywieniem: śniadanie i obiadokolacja w oparciu o produkty z gospodarstwa
  • Wieczory Kaszubskie
  • Warsztaty - Od ziarnka do bochenka dawniej i dziś
  • Spotkania okolicznościowe i integracyjne
  • Przejażdżki konne i kuligi
  • Kuchnia regionalna
  • Kajaki i rowery wodne
 
 

Mirosława i Andrzej Jaroś
Piereszczewo 79, 83-316 Gołubie
gmina Stężyca, powiat Kartuski
tel.: 723-385-048, tel.: 667-977-886
www.ptasiagora.pl, kaszuby@ptasiagora.pl

 

Napisz do Nas

Pola oznaczone * wymagają wypełnienia.